Call Us

Homeowners

KİRALIK DAİRENİZDEN MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDİN

Evinizi bizim aracılığımızla kiraya verin, kiranızı gecikmesiz alın, eviniz bos kalsa dahi kiranızı alırsınız. Cabriole size mükemmel kiracı olacaktır. Kira ödemelerinizden maksimum getiri, düzenli nakit akışı sağlıyoruz ve aynı zamanda gayrimenkul yatırımınızın değerini yükseltiyoruz. Sadece mülkünüzü yönetmiyoruz. Aslında sizden uzun dönem daire kiralıyoruz. Anlaşma süresi boyunca size her ay kira ödeyeceğiz. Büyük çokuluslu şirketlerle çalışıyoruz ve iş profesyonellerine ortalama 8 ay ve en az 6 ay olmak üzere ev sahipliği yapıyoruz. Bakımın koordinasyonuna ve müşteri iletişiminin ele alınmasına yardımcı oluyoruz. Sözleşmelerimiz esnektir, bizimle önceden irtibata geçmeniz halinde, sözleşmeyi dilediğiniz zaman fes edebilirsiniz.

KİRA GARANTİSİ

CABRİOLE HOMES ile ev sahipleri arasında yapılan sözleşme gereğince kira ödemeleriniz tarafımızdan yapılır evin boş kalması bizim sorumluluğumuzdadır ve kira ödemeleriniz hiçbir şekilde kesintiye uğramaz

Dairenizin bakım onarımını sizin yerinize yapıyoruz

Uzman teknik ekibimiz dairenizin tüm ihtiyaçlarını koordine eder. Sürekli içi yenilenmiş boya badanası yeni yapılmış bir daire olacak.

KİRA GARANTİSİ
MODERN TASARIMLI  DAİRELER
SEÇKİN KİRACILAR

Kiracılar kurumsal şirketlerin referasnlı  çalaşınlarından, iş seyahati için gelen, Sporcular, Sanatçılar gibi seçkin kişilerle çalışır.

MODERN TASARIMLI DAİRELER

İç mimarlarımız dairenizi en ince ayrıntısına kadar tasarlar ve eşyalandırır, dairenizin değeri artar

DİKKAT ETTİĞİMİZ AYRINTILAR
Renk ve Desende Hatalı Aranjmanlar Seçmemek

Tek bir alanda farklı birçok desen ve renk kullanımı dogru sekilde hayat buldugunda harika görünümler elde edebilir. Ancak bunun için seçtigimiz desenlere dikkat ediyoruz. Farklı desenleri kullanırken asırıya kaçmamak gerekir. Büyük parçalara uygulanacak maksimum iki farklı desen isimizi görecektir.

Dekoratif Eşyanın Dozunu Fazla Kaçırmamak

Bir alana çok fazla esya ya da aksesuar koymak, alanın sadeligini yok eder. sık bir görünüm elde etmek isterken bir kaos yaratmamak için gereksiz mobilya ve aksesuarları ortadan kaldırıp sade kalmaya özen gösteriyoruz.

Partial 3
Sevdiğimiz Rengi Evin Her Bölümünde Kullanıyoruz
Sevdiğimiz Rengi Evin Her Bölümünde Kullanıyoruz

Hepimizin vazgeçemedigi bir rengi var ama bu bizim evimizin tamamını aynı renk yapmamız gerektigi anlamına gelmiyor. Bu evinizin hangi bölümünde olursa olsun pek de saglıklı bir karar olmayabilir. O nedenle aynı rengi sürekli tekrar etmek yerine küçük detaylarla kendisini hatırlatmasına izin veriyoruz.

SİZ DE EVİNİZİ KİRAYA VERMEK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Merak ettiğiniz soruların cevapları burada

Çoğunlukla eşyasız daireleri alıp kendimiz eşyalandırmayı tercih ediyoruz. Bununla birlikte her bir evi özenle tek tek inceleyip Kiracılarımızın tercih ve ihtiyaçlarına yönelik olup olmadığından emin oluyoruz. Eğer daireniz eşyalı ise, eşyalarınızı gözden geçirip uygun seçenekleri sizinle beraber değerlendiriyoruz.

Cabriole, dairenizi minimum 1 yıl dilerseniz daha uzun süreyle kiralar ve tarafların memnun olması durumunda ise yapılan kontrat otomatik olarak uzar.

Hayır, Cabriole sadece orta ve uzun sureli kiracılarla çalışır. Dairenizin günlük veya haftalık kiralanması kesinlikle yapılmayacaktır. Cabriole Kiracıların  ortalama konaklama süreleri 8 ay olup müşteri sirkülasyonun çok olması bizim de tercih ettiğimiz bir durum değildir.

Cabriole kiracılarını milliyetlerinden bağımsız olarak kurumsal şirketlerin referanslı çalışanlarından seçer. Ev sahibinin talebi doğrultusunda ev de konaklama yapacak olan misafirlerimizin pasaport bilgilerini ve şirketinden referans mektubunu kendileriyle paylaşabiliriz. Bu belgeler güvenlik için firmalardan bizim de talep ettiğimiz ve kaydını tuttuğumuz belgelerdir.

Cabriole ile ev sahipleri arasında yapılan sözleşme gereğince evin boş kalması Cabriole'nin sorumluluğundadır ve kira ödemeleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Cabriole, dairenizde kiracılar sebebiyle oluşabilecek her türlü problemin Sorumluluğunu almaktadır. Bu sebeple de Cabriole ayrıca kiracılarından bir depozito bedeli almaktadır.

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
Dairesini Bize Kiraya Veren Mal Sahiplerinin Yorumları